ارزیابی عملکرد 360 درجه


ارزیابی عملکرد 360 درجه

           سیستم ارزیابی عملکرد 360 درجه که یک سیستم ایده آل برای کارمندان و مدیران است، فرصتی عالی برای ارزیابی کارکنان را فراهم می کند. شرکت هایی که می خواهند به طور دقیق عملکرد کارکنان خود را در دوره فعلی ارزیابی کنند، که در آن شادکامی و کار مولد ارزشمند است، نیاز به سیستم های مختلف ارزیابی عملکرد دارد.  


ارزیابی عملکرد 360 درجه چیست؟

           در روش های ارزیابی عملکرد سنتی، سرپرست بالاتری بازخورد را بررسی و ارائه می دهد. اگر با سرپرست شما مشکل داشتید، به عنوان یک کارمند نمیتوانید بگویید. ارزیابی عملکرد 360 درجه نه تنها ارزیابی شما از سوی سرپرست شماست، بلکه یک برنامه کاربردی است که به ارزیابی بسیاری از افراد مانند مشتریان و تامین کنندگان اشاره دارد. بنابراین، ارزیابی دقیق تر و کارآمد می تواند انجام شود. در ارزیابی عملکرد سنتی، سرپرست شما ممکن است احساسی باشد، منافع شخصی داشته باشد یا ارزیابی غیر عینی انجام دهد. با این حال، چنین شرایطی در سیستم ارزیابی عملکرد 360 درجه وجود ندارد. به همین دلیل، این یک روش ارزیابی عملکرد است که توسط کارکنان مورد علاقه و مورد استفاده قرار می گیرد.


مزایای ارزیابی عملکرد 360 درجه چیست؟

           روش ارزیابی عملکرد 360 درجه اجتناب از هزینه های عملیاتی و از دست دادن زمان در شرکت شما می باشد. روش ارزیابی عملکرد 360 درجه، داده های عملکرد واقعی را در مورد عملکرد کارکنان و رفتار مدیران، کارکنان و زیردستان در سطح یکسان ارائه می دهد. این اجازه می دهد که تمام داده های واقعی از منابع مختلف مقایسه شود. گزارش؛ قبل از انجام ارزیابی عملکرد 360 درجه آنلاین، این یک مورد هزینه عالی بود. اما اکنون شما می توانید گزارش آسان با این روش داشته باشید. همه این مزایا به شما امکان می دهد تا کارایی شرکت و کارکنان خود را به نحوی مثبت و سودمند افزایش دهید.


فرم ارزیابی عملکرد 360 درجه

            همه کارکنان شرکت باید فرم ارزیابی 360 درجه را بر اساس عنوان کارمند، بخش و حتی جنبه ارزیابی و نه یک فرم واحد تشکیل دهند. به این ترتیب، یک فرم ارزیابی عملکرد خاص و دقیق کارکنان ایجاد می شود.

İlginizi Çekebilecekler

به طور فعال تمامی ویژگی های RunHR 360 را با 5 اعتبار هدیه به طور مستقل سعی کنید.

RunHR یک نام تجاری Novartz Bilişim است. & nbsp؛ © 2012-2021 کلیه حقوق محفوظ است.