آسان

در RunHR360، شما به راحتی می توانید فرآیند ارزیابی عملکرد را با 4 مرحله ساده آغاز کنید.

دوره زمانی

دوره فعال را تنظیم کنید.

فرم

فرم خود را با انتخاب فرم های خود در جهت سوالات خود ایجاد کنید.

ارزیابی چیزها

ارزیابی فرم (ها) که ایجاد کرده اید.

ارزیابی خواهد شد

شناسایی کسانی که می توانند ارزیابی کنند

ارزیابی عملکرد 90،180،270،360 و 450 درجه

با استفاده از نرم افزار ارزیابی عملکرد RunHR360 ، می توانید 90،180،270،360 و 450 درجه اندازه گیری عملکرد را انجام داده و با استفاده از جنبه های مختلف ارزیابی ، شروع به استفاده از سیستم کنید.

بیشتر...

سوالات شایستگی


می توانید در سیستم ارزیابی عملکردی RunHR 360 درجه از سؤالات شایستگی خود استفاده کنید ، یا می توانید از هرکدام از سؤالات شایستگی تهیه شده توسط ما استفاده کنید.

بیشتر...

فرم های شخصی شده

می توانید یک فرم ارزیابی شخصی با ترکیب بخش و عنوان ایجاد کنید ، نه با همان فرم. علاوه بر این ، می توانید سؤالاتی را که باید براساس دستورالعمل ها انجام شود ، متمایز کنید.

بیشتر...

تعیین وزن طبق دستورالعمل ها

پس از تعیین صلاحیت تعیین شده با RunHR360 ، می توان وزنها را با توجه به جهت ارزیابی ، مبنای دپارتمان ، مبنای عنوان و مبنای شخص تعیین کرد و می توانید بر این اساس نتایج را بدست آورید.

بیشتر...

ایجاد برنامه توسعه

پس از اتمام مراحل ارزیابی عملکرد ، می توانید یک برنامه توسعه ارزیابی برای توسعه و بهبود جنبه های توسعه کارکنان ایجاد کنید.

بیشتر...

دسترسی

در سیستم ارزیابی عملکرد RunHR360 ، لازم نیست که فقط در رایانه باشید تا تمام اطلاعات و گزارشات مربوط به روند ارزیابی عملکرد را بدست آورید.

بیشتر...

هزینه های پایین تر

شما به سرعت می توانید شروع به استفاده از نرم افزار ارزیابی عملکرد RunHR360 با هزینه کم و به حداقل رساندن هزینه های عملیاتی کنید.

بیشتر...

گزارش های پیشرفته

سیستم ارزیابی عملکرد درجه RunHR360 به شما امکان می دهد تا به گزارش های زیادی دسترسی داشته باشید و به راحتی به تمام داده های مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

بیشتر...

به طور فعال تمامی ویژگی های RunHR 360 را با 5 اعتبار هدیه به طور مستقل سعی کنید.

RunHR یک نام تجاری Novartz Bilişim است. & nbsp؛ © 2012-2021 کلیه حقوق محفوظ است.