ارزیابی عملکرد 360 درجه

به راحتی عملکرد کارکنان را اندازه گیری می کند، هزینه های عملیاتی خود را کاهش می دهد و وقت خود را کارآمد تر می کند.

همه فرآیندها آنلاین، امن و بسیار آسان هستند!

RunHR در یک دیدگاه

شما می توانید فرم ارزیابی عملکرد 360 درجه شرکت خود را در ساده ترین راه ایجاد کنید و حجم کار انسانی را با فرآیند آنلاین خود را کاهش دهید.

حافظه سازمانی

این همه اطلاعات ارزیابی عملکرد کارکنان را با یک سیستم واحد برای کمک به ایجاد حافظه شرکت شرکت شما ترکیب می کند.

هزینه های پایین تر

این هزینه های عملیاتی شما را در تمام فرایندهای ارزیابی عملکرد به حداقل می رساند و همچنین شما را به صرفه جویی می کند. فن آوری ابر کمک می کند تا سخت افزار، تعمیر و نگهداری، پشتیبان گیری و هزینه های خود را کاهش دهد.

تجزیه و تحلیل دقیق

گزارش های به دست آمده در نتیجه ارزیابی 360 درجه به طور دقیق تجزیه و تحلیل می شود و تصمیم کارمند یا واحد را می توان با دقت تصمیم گیری کرد.

نصب لازم نیست

همانطور که یک نرم افزار مبتنی بر ابر است، هیچ فرآیند نصب وجود ندارد، از مشکلات و حوادث احتمالی (ورود ویروس، حذف اطلاعات و غیره) در رایانه شما تحت تاثیر قرار نمی گیرد.

تسلط کامل

شما می توانید کل روند را به روش فعالانه مدیریت کنید، چه این یک شرکت یا یک دیدگاه اداری باشد.

دسترسی

تمام کاربران؛ با تشکر از زیرساخت ابر و نرم افزار مبتنی بر وب، می توانید به تمام دستگاه های داخل و خارج از شرکت دسترسی داشته باشید.

چرا ارزیابی آنلاین؟

این امر اختلال در روند ارزیابی را به حداقل می رساند و هزینه های عملیاتی شما را به شدت کاهش می دهد. این موجب صرفه جویی در وقت شما می شود و در هنگام پیش ارزیابی ، وقت را نیز صرفه جویی می کنید.

Percentage

وزن مخصوص

وزن طبق دستورالعمل هایی که می تواند مطابق میل شرکت شما تعیین شود. هنگام انجام ارزیابی عملکرد؛ وزنها را با توجه به جنبه های مختلف شرکت ، گروه ویژه ، عناوین کارمندان و جنبه های شخصی متفاوت تعیین کنید. در این روش ، مدیر ، کارمند یا حتی خود را ارزیابی می کنید با نتایج قابل قبول هدفمندتر می شوید.

Weighted

فرم های خصوصی

با استفاده از شاخص های رفتاری که با توجه به عناوین و بخش ها قابل تنظیم هستند ، با دقت بیشتری ارزیابی کنید و در جهات مختلف متفاوت باشند. ارزیابی با فرم های سفارشی از این طریق هنگام تصمیم گیری در کل شرکت و کارمندانش تعیین کننده تر است.

Weighted

ارزیابی

امروزه ، ارزیابی عملکرد 360 درجه در محیط دیجیتالی با RunHR آسان انجام می شود ، که این باعث می شود بار کاری زیادی برای اکثر شرکت ها ایجاد شود. فرایند ارزیابی را انجام دهید ، که بخش بزرگی از وقت شما را می گیرد ، در یک زمان کوتاه تر ، با اطمینان تر و راحت تر با ارزیابی آنلاین همه کارکنان.

Report

گزارش نویسی

خطر گزارش خطاها را با گزارش دیجیتالی از بین ببرید. با سیستم مبتنی بر ابر ما ، می توانید به گزارشی که می خواهید در هر زمان و هر مکان برسید دسترسی پیدا کنید و به لطف گزارش های تفصیلی ، تجزیه و تحلیل عمیق انجام دهید. با استفاده از این روش ، اکنون می توانید اطلاعات کارمندی که قبلاً اشتباه گرفته و کثیف شده بودند را به روشی واضح و قابل فهم با یک کلیک مشاهده کنید. این باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود.

به طور فعال تمامی ویژگی های RunHR 360 را با 5 اعتبار هدیه به طور مستقل سعی کنید.

RunHR یک نام تجاری Novartz Bilişim است. & nbsp؛ © 2012-2021 کلیه حقوق محفوظ است.