Gelişim Planının Oluşturulması

    Performans değerlendirme sürecinde yaratılan yeterlilik setleri hem çalışanların çalışmalarına ilişkin performansını iyileştirmek hem de gelecekteki çalışmalara hazırlamak için tasarlanmıştır. Çalışanların yetkinlikleri ile iş için gerekli yetkinliklerin karşılaştırılması ve eksik yönlere ilişkin gelişim planlarının geliştirilmesi ve çalışanların performans iyileştirmelerinin kısa sürede tamamlanması ile etkin bir çözüm elde edilebilir.

    Gelişim planlama, performans değerlendirme sisteminde çalışanların motivasyonu açısından önemli bir kriterdir. Çalışanların gelişimi ve güçlendirilmesi gibi değerlere öncelik verilmeli ve gerekli kaynaklar oluşturulmalıdır. Tüm bu süreçler göz önüne alındığında, kalkınma planı yöntemlerinin belirlenmesinde performans değerlendirme sisteminde tanımlanana kadar her şey planlanmalı ve sistematik olmalı ve hedefe odaklanmalıdır.

    RunHR360 derece performans değerlendirme sisteminde, tüm adımları belirlediğiniz araçlara göre kolayca analiz edebilir ve sonuca ulaşabilirsiniz. İmar planının geliştirilmesi sırasında notlandırma ölçeğine göre alacağınız raporlarla, kesin çizgileri olan grupları belirleyebilir ve doğru çalışanlara doğru gelişim planının uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

RunHR 360'ı 5 hediye kredi ile tüm özellikleri aktif olarak deneyin.

RunHR360 bir Novartz Bilişim markasıdır.  © 2012 - 2021 Tüm hakları saklıdır.

  • Yerli Üretim
  • Visa
  • Master Card