Gelişmiş Raporlar

    RunHR360 derece performans değerlendirme sisteminde çalışanların gelişime açık yönlerinden, değerlendirme tamamlandıktan sonra çalışanları gruplandırabileceğiniz not dağılım raporuna, çalışana ilişkin tanımlamalar yapabileceğiniz gelişim planına, detaylı çalışan raporuna kadar tüm süreci ele alabilirsiniz.

  • Not Raporu: Performans değerlendirme sonrasında kendi not skalanızı belirleyebilir ve çalışanları gruplandırabilirsiniz. Böylelikle belirlemiş olduğunuz not skalasının çok altında ve/veya çok üstünde olan çalışanları kolaylıkla belirleyebilecek ve not dağılım raporuna ilişkin detayları grafiksel olarak inceleme imkanı bulabileceksiniz.
  • Gelişim Raporu: Çalışanların gelişim planına ait tüm bilgilerin yer aldığı ve bir yetkinliğe atanmış gelişimin planlarının tamamının görüntülenebileceği alandır. Aynı zamanda çalışanın şirket genelindeki ortalaması ve belirlenen yetkinlik sorusuna ilişkin cevapta ne kadarlık bir fark meydana geldiği de oransal olarak belirtilmektedir.
  • Çalışan Raporu: Çalışanların aldığı not ortalamasının, şirket geneli ortalamasında ne kadar geride ve/veya ileride ve departman bazında not skalasının hangi durumunda olduğunun, gelişime açık yönlerinin net bir şekilde raporlanabildiği alandır. Buna ek olarak detaylı çalışan raporunda çalışanın en güçlü yönlerini, çalışanı değerlendiren kişilerin yetkinlik sorularına verdikleri tüm cevap ve yorumları görüntüleyebilirsiniz.
  • Karşılaştırma Raporu: Çalışanların departman bazında, ünvan bazında ve kişi bazında olmak üzere istediğiniz her dönem için not dağılımının nasıl şekillendiğini ve değiştiğini görüntüleyebilirsiniz.

RunHR 360'ı 5 hediye kredi ile tüm özellikleri aktif olarak deneyin.

RunHR360 bir Novartz Bilişim markasıdır.  © 2012 - 2021 Tüm hakları saklıdır.

  • Yerli Üretim
  • Visa
  • Master Card