KOLAYLIK

RunHR360'ta, 4 basit adım ile performans değerlendirme sürecini kolayca başlatabilirsiniz.

Dönem

Aktif bir dönem belirleyin.

Form

Hedefleriniz doğrultusunda sorularınızı seçerek form(lar) oluşturun.

Değerlendirilecekler

Oluşturduğunuz form(lar)a değerlendirilecek kişileri ekleyin.

Değerlendirecekler

Değerlendirme yapabilecek kişileri belirleyin.

90,180,270,360 ve 450 Derece Performans Değerlendirme

RunHR360, Performans değerlendirme yazılımı ile 90,180,270,360 ve 450 derece performans ölçümleri yapabilir, farklı değerlendirme yönlerine göre sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Devamı...

Yetkinlik Soruları


RunHR360 performans değerlendirme sisteminde kendi yetkinlik sorularınızı kullanabileceğiniz gibi dilerseniz alanında uzman kişiler tarafından hazırlanmış yetkinlik sorularından istediğinizi kullanabilirsiniz.

Devamı...

Kişiselleştirilmiş Formlar

Tüm şirketi aynı formla değil departman ve unvan konbinasyonları ile kişiye özel değerlendirme formu oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak yönlere göre sorulacak soruları farklılaştırabilirsiniz.

Devamı...

Yönlere Göre Ağırlık Belirleme

RunHR360 ile yetkinlik seti belirlendikten sonra değerlendirme yönüne göre, departman bazında, ünvan bazında ve kişi bazında yönlere göre ağırlıklar belirlenebilir ve sonuçları bu doğrultuda elde edebilirsiniz.

Devamı...

Gelişim Planının Oluşturulması

Performans değerlendirme süreci tamamlandıktan sonra çalışanların gelişime açık yönlerinin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi için değerlendirmeye ilişkin gelişim planı oluşturabilirsiniz.

Devamı...

Erişim Kolaylığı

RunHR360 performans değerlendirme sisteminde, performans değerlendirme sürecine ilişkin tüm bilgilere ulaşabilmek ve raporlama yapabilmek için sadece bilgisayar başında olmanıza gerek yok.

Devamı...

Düşük Maliyet

RunHR360 performans değerlendirme yazılımını düşük maliyetle hızlıca kullanmaya başlayabilir ve operasyonel maliyetlerini en aza indirgeyebilirsiniz.

Devamı...

Gelişmiş Raporlar

RunHR360 derece performans değerlendirme sistemi üzerinden birçok rapora erişebilir ve elde etmek istediğiniz tüm verilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Devamı...

RunHR 360'ı 5 hediye kredi ile tüm özellikleri aktif olarak deneyin.

RunHR360 bir Novartz Bilişim markasıdır.  © 2012 - 2021 Tüm hakları saklıdır.

  • Yerli Üretim
  • Visa
  • Master Card