loader
Çoklu Dİl Desteği

Tek Bir Sistemde Birden Fazla Dil Seçeneği

Şirketiniz bünyesinde birden fazla ulustan çalışanlar varsa, tek dilde kullanılan yazılımlar sizi sıkıntıya sokacaktır. Her çalışanın kendi dilinde sistemi kullanması süreçlerinizi daha kolay yürütmenizi sağlayacak ve yanlış anlamaların önüne geçmenizi sağlayacaktır.

Günümüzde birçok şirket, farklı ülkelerden bir araya gelen ekipler oluşturmaktadır. Çok uluslu şirketleri düşünerek hazırladığımız 360 derece performans değerlendirme yazılımı ile çalışanlarınıza dil öğretmek zorunda kalmayacaksınız. Tek bir sistem üzerinde birden fazla dil seneçeği ile çok uluslu çalışanlarınızın yazılımı kendi dillerinde kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Sadece Ekranlar Değil, Verileriniz De Çoklu Dilde

Çoklu dil desteği, sadece ekranlardaki yazılar ile değil, sisteme girilen verilerin de birden fazla dilde eklenebilmesini sağlamaktadır. Sistem ayarlarından kullanmak istediğiniz dilleri ekledikten sonra, yönetim ekranlarındaki her bir alanda, seçtiğiniz diller için de veri girişi yapabilirsiniz.

Örnek olarak; Şirketinizde Türk, İngiliz, Alman, Fransız ve İtalyan uyruklu çalışanlar olduğunu varsayalım. "Karşısındakini dikkatlice dinler" sorusunu çalışanlar değerlendirme ekranında kendi dillerinde görebileceklerdir.

  • Türk Çalışan : Karşısındakini dikkatlice dinler
  • İngiliz Çalışan : Listens carefully to others
  • Alman Çalışan : Luistert goed naar anderen
  • Fransız Çalışan : Écoute attentivement les autres
  • İtalyan Çalışan : Ascolta attentamente gli altri