loader
Otomatik Gelişim Raporu

Bir Rapora Haftalar Harcamayın

360 derece performans değerlendirme yazılımı, süreçteki en ince detaylara hakim olduğundan, karmaşık raporları size saniyeler içinde hazırlayabilir.

Değerlendirme sürecinin en karmaşık bölümü gelişim planlarının hazırlanmasıdır. Değerlendirmeler tamamlandıktan sonra çıkan sonuçlara göre, çalışan bazında ve şirket genelinde olmak üzere gelişim planı hazırlanır. Kişilerin farklı boyutlardaki aldıkları puana göre, bu boyutlardaki gelişimi için birden fazla hareket planı çıkarılabilir.

Gelişim genel olarak eğitim ile bağdaştırılır. Buna ek olarak, kitap, film, TED konuşması, etkinlik katılımı gibi farklı hareket planları da olurşturalabilirsiniz. Sistem üzerinden yetkinlikler ile bu yetkinliği geliştirecek hareket planını eşleştirdiğiniz anda raporunuz hazır olacaktır. Bir gelişim planına kimlerin dahil olacağını sürükle bırak ile kolayca ayarlayabilirsiniz.

Bu Rapor Pivot Edilince

Gelişim raporunun ilk boyutunda bir gelişim planına dahil olan kişiler gösterilmektedir. Rapor pivot edildiğinde, çalışanın, gelişim için hangi hareket plan(lar)ını uygulaması gerektiğini otomatik olarak göstermektedir.

Çalışanın hangi yetkinlikten dolayı gelişim planına dahil olduğunu kolayca görebilirsiniz. Böylelikle aşırı hareket planı olan çalışanların önceliklerini net bir şekilde belirleyebilirsiniz.