loader
Kişiselleştirilmiş Formlar

Herkesi Aynı Formla Mı Değerlendiriyorsunuz?

Tüm çalışanları aynı kriterler ile değerlendirmek ve bunun sonuçlarına göre hareket etmek, şirket içerisinde her birimin ve çalışanın farklı olduğunu gözden kaçırmak anlamına gelebilir. Performans değerlendirme sürecinin sağlıklı işleyebilmesi için, çalışanın, ünvanı ve departmanına göre farklı kriterler ile değerlendirilmelidir.

Yetkinlikler üç ana gruba ayrılmaktadır.

  • Temel
  • Fonksiyonel
  • Yönetsel

RunHR360 ile bu sürecin yönetimi düşündüğünüzden çok daha kolay, birbirinden farklı davranış göstergelerini ( soruları ) istediğiniz şekilde düzenleyebilir, çalışana özel değerlendirme formu oluşturabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş formlar sayesinde, performans değerlendirme ölçümleriniz çok daha net, işin içeriğine göre farklı boyutlarda işleyen ve değerlendirilen bir mimari üzerine kurulu durumdadır. RunHR360 360 derece performans değerlendirme sisteminde farklı davranış göstergeleri ile süreç yönetimi ve elde edilen bilgi topluluğunun raporlanması artık çok daha kolay.

Daha Fazlasını İster Misiniz?

Çalışanların davranışları, karşısındaki kişinin konumuna(yönüne) göre değişebilir. Çalışana, eş düzeye, yöneticisine ve müşterisine göstereceği davranış göstergeleri farklı olabilir. "Karşısındakini dikkatlice dinler." davranış göstergesi çalışanlara ve eş düzeylere sorulurken, "Karşısındakini dikkatlice dinler ve anladığını teyit eder." davranış göstergesi yöneticiye sorulabilir. Bu iki davranış aynı şeyi ölçerken yönlere göre farklılaşma olabilir. Değerlendirme soruları ve davranış göstergelerini detaylı bir şekilde hazırlanması durumunda bu özelliği kolayca kullanabilirsiniz.