loader
Kullanıcı Dostu ve Sade

Sistem Eğitimine Daha Az Zaman Harcayın

Günümüzün gerekliliklerinden birisi haline gelen kullanıcı dostu ekranlar ile geliştirilen 360 derece performans değerlendirme yazılımımız, modern tasarımı ile algıyı arttırmakta ve kolayca yönlendirmektedir.

Çalışanlarınıza yeni bir sistemi tanıtmanın ve kullanımını öğretmenin zorluğunu biliyoruz. Yeni bir sisteme geçişteki yükünüzü azaltmak için son derece sade bir yaklaşım ile ekranlarımızı basit bir şekilde tasarladık. Kullanıcı deneyimi konusunda gelişmeleri takip ederek yeni yaklaşımları sizlere uyabilecek şekilde yazılımımıza aktarıyoruz.

Çalışanlar sistem üzerinde sadece Değerlendirmelerim, Raporlarım ve Bilgilerim ekranını görüp, yapacakları işlemlerin detayına bu ana ekranlardan ulaşabilmektedir. Sistemi kullananlar, yapılan işlemlerin sonuçlarını detaylı bir şekilde bilgilendirme mesajı olarak göstermektedir.

Her Zamanki Gibi İK'ya Bol Yönetim ve Takip Ekranı

Sistem yöneticisi olarak insan kaynakları ekibi, Ayarlama, İzleme ve Raporlama başlıkları altındaki ekranlara tek yetkili olup, sistem üzerinde tüm değişiklikleri yapabilmektedir.