Kişiselleştirilmiş Formlar

    Şirket içerisinde değerlendirmeye dahil olacak çalışanlar arasında performans değerlendirme sürecinin sağlıklı işleyebilmesi adına yönetici ve pir gruba yönlendirilmesi gereken soru setleri birbirinden farklı olmalıdır. RunHR360 ile bu sürecin yönetimi düşündüğünüzden çok daha kolay birbirinden farklı davranış göstergelerini ( yetkinlik soruları ) istediğiniz şekilde farklı yönlere göre belirleyebilirsiniz.

    Performans değerlendirme sürecine ilişkin oluşturulan yetkin setlerinde çalışana, peer gruba ve ilk amire yönlere göre göstereceği davranış göstergelerini farklıdır. Çalışan aynı davranışı yönlere göre farklı şekilde sergileyebilmektedir. Bu yüzden yönetici çalışanı değerlendirirken sorulacak yetkinlik sorusu ile çalışma arkadaşına yöneltilecek yetkinlik sorusu sürecin sağlıklı ilerlemesi adına birbirinden farklı olmalıdır.

    Kişiselleştirilmiş formlar sayesinde performans değerlendirme ölçümleriniz çok daha net, yönlere göre farklı boyutlarda işleyen ve değerlendirilen bir mimari üzerine kurulu durumdadır. RunHR360 derece performans değerlendirme sisteminde farklı davranış göstergeleri ile süreç yönetimi ve elde edilen bilgi topluluğunun raporlanabilirliği artık çok daha kolay.

RunHR 360'ı 5 hediye kredi ile tüm özellikleri aktif olarak deneyin.

RunHR360 bir Novartz Bilişim markasıdır.  © 2012 - 2021 Tüm hakları saklıdır.

  • Yerli Üretim
  • Visa
  • Master Card